Hiányzott az átütőerő

Tompán játszottak a mieink, akik hétgólos vereséget szenvedtek a serdülő másodosztályban a Gyömrő ellen.

Rosszul kezdtük a mérkőzést, hat perc után 5-0-s vendégvezetést mutatott az eredményjelző. A játékrész további szakaszában felzárkóztak a mieink, volt közte mínusz kettő is, például Garamvölgyi Fanni gólja után, ám a sok pontatlanságnak köszönhetően ismét nagyobb előnyt alakított ki a Gyömrő. A második játékrész eleje sem sikerült jól, öt perc alatt ezúttal 0-4… A nyolcgólos vezetés tudatában nyugodtabban játszottak a vendégek, míg nálunk Balog Réka egy-egy ügyes megmozdulással vétette észre magát. Ezen a találkozón semmi nem úgy sikerült, ahogy eltervezték a mieink, tompán, kissé enerváltan játszva végül hétgólos vereséget szenvedtek a Gyömrő ellen.

Serdülő II. osztály bajnoki mérkőzés, 16. forduló:

DVSC SCHAEFFLER II.–Gyömrői KA 26–33 (16–20)

DVSC: Gulyás L. – Leskó D. 3, Pócsi E. 2, Erdei B. 5 (2), Kis G. 2, Bényei E., Tóth F. 4 (1). csere: Márkus M. (kapus), Csizmadia A., Garamvölgyi F. 7 (1), Geszterédi Zs., Katona E. 1, Czene P., Balog R. 2.

Márián Blanka: Több átütőerő kellett volna ezen a mérkőzésen. Helyenként láttam szép megoldásokat is.