Ezüsttel gazdagodtunk!

Kiélezett mérkőzést játszottak U19-eseink, egy hajszálon múlt az aranyárem. De az ezüst is szépen csillog!

U19-eseink mérkőzését is telt ház előtt rendezték, teljes mértékben megtelt a gyáli sportcsarnok!

Jobban kezdett az ellenfél, az 5. percben 3-0 állt az eredményjelzőn. Nagy Nóra szerzett két gólt gyorsan, majd át is vettük a vezetést. Baranyi Dorottya találatával már 8-4-re vezettünk, sőt volt ötgólos is a vezetést. A félidő végéig háromra faragták a hátrány a fővárosiak. A második játékrész elején felzárkózott, sőt át is vette a vezetést a Szent István. Három góllal is vezettek a fővárosiak, ám a mieink tudtak zárkózni. Nagy Nóra állt a csapat élére, Fodor Veronika is fontos gólt szerzett üres kapura, ám ismét két góllal vezettek a zöld-fehérek. Kelemen Dorina góljával egyre zárkóztunk, ám az utolsó perc káoszában már nem sikerült kiegyenlíteni. Egy góllal nyert  a Szent István, azaz akadémistáink ezüstérmez szereztek az U19 I. osztályban!

Szép volt lányok!

U19 I. osztály elődöntő, Gyál:

Szent István SE–DVSC SCHAEFFLER 28–27 (11–14)

DVSC: Kovács N.  – Ratalics L. 1, Kelemen D. 1, Baranyi D. 3, Fodor V. 2, Nagy N.11 (4) , Eszenyi G. Csere: Halinda V. Demjén L. (kapusok), Csamangó L. 6,  Tóth R. 1, Kiss Cs. 2, Hermann Z. , Szalai P., Véniger K.  Edző: Győrvári Viktor.