DVSC SCHAEFFLER U20
PTE PEAC-SIPO
2026.03.28. - 15:30
Hódos Imre Rendezvénycsarnok
Váci NKSE
DVSC SCHAEFFLER
2026.04.01. - 17:30
Városi sportcsarnok, Vác
DVSC SCHAEFFLER
Kecskeméti NKSE
2026.04.15. - 14:00
Hódos Imre Rendezvénycsarnok
NEKA
DVSC SCHAEFFLER
2026.03.27. - 16:00
NEKA Sportcsarnok, Balatonboglár
Közzétéve: 2024.12.10.
Lengyelországban rendezik meg az Olimpiai Reménységek Versenyét, amelyen a magyar ifjúsági válogatott is szerepel. A nemzetközi tornára készülő nemzeti csapatba négy debreceni játékos, Balog Réka, Litschauer Nikol, Szinay Sarolta és Tábit Vivien kapott meghívót.

December 10-én délelőtt Győrben találkozott a magyar ifjúsági válogatott, amely két napi a Rába-parti városban edzőtáborozik, majd december 12-én a lengyelországi Szaflaryba utazik az Olimpiai Reménységek Versenyének helyszínére. A négycsapatos nemzetközi tornán évek óta pályára lép a magyar válogatott, amely december 13-án Csehország, december 14-én Szlovákia, majd december 15-én Lengyelország ellen játszik.
A DVSC Kézilabda Akadémia négy játékosa, Balog Réka, Litschauer Nikol, Szinay Sarolta (hárman az előző évben is játszottak) és Tábit Vivien kapott meghívót az összetartásra, az előző évben a torna legjobbjának választott Keller Petra sérülés miatt nem tud részt venni az idei ORV-n.