Álláslehetőség az akadémián

Masszőr-fizikoterapeuta pozícióba keres munkatársat a DVSC Kézilabda Akadémia.

Munkatársat keresünk masszőr-fizikoterapeuta pozícióba.

A DVSC Kézilabda Akadémia rehabilitációs csapatába gyógymasszőrt/sportmasszőrt, fizioterapeutát keresünk. Ha rendelkezel szakmai gyakorlattal ezen a téren, csapatjátékos vagy, szereted a sportot, a kézilabdát és tevékenyen részt szeretnél venni utánpótláscsapataink sikerében, akkor jelentkezz álláshirdetésünkre!

Főbb feladatok, munkák:
Fő feladat sportolóink sportteljesítményének megőrzése, fokozása és a sportsérülések utáni rehabilitációja. A feladatokat az edzőkkel, sportorvosokkal és egyéb szakemberekkel való konzultációk alapján, önállóan kell elvégezni.

A munkaidő beosztás sportolóink napirendjéhez igazodik, hétvégi munkavégzéssel is jár.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • gyógymasszőri vagy sportmasszőri végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakmai tapasztalat, fizikoterápiában való jártasság.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • szakmai tapasztalat a sportban
  • fiatalos, sportos közeg
  • önálló munkavégzés

Jelentkezni a vida.gergo[kukac]dvsc.hu email címre megküldött önéletrajzzal és a végzettség(ek) másolatával lehet.

Jelentkezési határidő: 2021.szeptember 13.

Kiemelt partnereink